Приредба поводом школске славе Светог Саве одржана је у понедељак 27.јануара.

Програм  поводом овог догађаја организовала  је наставница српског језика и књижевности Далиборка Божић, која је са старијим ђацима припремила централну представу приредбе под називом „ Први дејт“.

Хором је руководио наставник музичке културе Дејан Јосиповић. Изведене су три песме: “Химна Светом  Сави“ којом  је отпочео програм, „Нек свуд љубав сја“ и завршна нумера приредбе  „Школска слава“.

Учитељице другог и првог разреда Биљана Станковић и Снежана Горданић припремале су своје ђаке који су се представили рециталом и кратким скечом.

Програм је употпунио фолклорни наступ старијих и млађих ђака.

Ручак за запослене организован је у Порти Цркве од стране овогодишњег домаћина Угљеше Чупића.

Свештенство Цркве и вероучитељ Глиша Живановић преломили су колач и освештали вино и жито.

ИО Слепчевић

Дана,  27. јануара  2020. године у холу  школе „ Војвода  Степа“, ИО  Слепчевић, одржана  је  приредба  поводом  школске славе Свети Сава.

У присуству свештеника, Зорана, МЗ Слепчевић, родитеља ученика и појединих мештана, сви ученици наше школе су извођењем Светосавске химне, паљењем свеће, ломљењем колача уз жито и вино започели приредбу.

Ученици првог и другог  разреда су рецитовали песмице посвећене  Светом  Сави, а примерене њиховом узрасту.

Приредбу су наставили ученици трећег разреда извођењем драмског такста: „У Захумљу“ а затим рецитујући песмицу „ Ој, ораче млад ораче“.

Приредба је завршена драмским текстом „У потрази за Светим  Савом“, коју су извели ученици трећег и четвртог разреда.

По завршетку приредбе сви ученици су присуствовали ручку ( роштиљ и колачи) које су припремили родитељи, уз организацију чланова Савета родитеља.

ИО Дуваниште

ИО Бела Река