Данас, 23.03.2022. године је у свечаној сали обележен дан школе.

Уз пригодан програм који су припремили ученици драмско-рецитаторске и музичке секције уз помоћ наставнице српског језика и књижевности Ане Живановић-Вуковић и наставника музичке културе Дејана Јосиповића, присутнима се обратио директор школе Добросав Тушановић и том приликом истакао:

Прошле су две године како се поред редовних обавеза носимо и са вирусом КОРОНА.

Захваљујући дисциплини и придржавању превентивних и мера заштите, сходно броју ученика и запослених, нисмо имали ни много заражених, ни заражених са тежим последицама.

Претходне две школске године завршили смо и учећи на даљину, изводећи онлајн наставу, што нам није било лако, али смо се и у томе добро сналазили и успешно дошли до краја.

Надамо се да ће врло брзо, све ово остати иза нас и да ћемо наставити да функционишемо на начин од пре две године, да се вратимо свим нормалним активностима, приредбама, такмичењима, прославама, екскурзијама, да наредне године не памтимо по корони већ по успесима и доброј сарадњи и да нам школа буде место где се надмећу знање, љубав, посвећеност и искуство.