Организатори Фестивала мале драме у ОШ „Стојан Новаковић“ на Летњиковцу, позвали су нас на учешће, а ми смо били једна од ретких школа која се одазвала позиву. Наставница српског језика и књижевности Далиборка Божић спремила је своје ђаке, мале глумачке таленте, који су извели представу по адаптираном тексту Бранка Ћопића „Јежева кућица“. У улози наратора вешто се показала Валентина Вујанић, лију је глумила Анастасија Маринковић, јежа Миљан Бркић, меду Бошко Топаловић, зеку Бошко Мијаиловић и у улози дивље свиње била је Софија Поповић. Овај шесточлани тим наступао је трећи од укупно шест извођача. Изазов је био окушати се на овом занимљивом Фестивалу, допутовати аутобусом, носећи реквизите и пратећу опрему. Успех је само се усудити и из села доћи и први пут на непознатој сцени наступити, а колики тек награду за најбоље костиме освојити. Такође је награду за најбољу женску улогу освојила Анастасија Маринковић, награду за најбољу мушку улогу Миљан Бркић, захвалницу наставница Далиборка Божић као и целокупна школа због учешћа на фестивалу.