🎉✨️Са задовољством желимо поделити са вама да смо данас успешно одржали новогодишњи базар у нашој школи. Ученици и наставници заједно су стварали чаролију празничног духа кроз разноврсне активности током припреме производа за базар који су красили продајне штандове.

🎉✨️Посебну захвалност упућујемо наставници Ани Живановић Вуковић за почетну идеју, подршку и помоћ у организацији, наставници Далиборки Божић која је као и увек вредно радила са Ученичким парламентом, као и педагогу Наташи Петрић за организацију и успешну реализацију базара. Захваљујемо се Ученичком парламенту и вредним ученицима који су допринели својим трудом и ентузијазмом. Велику захвалност упућујемо родитељима који су подржали нашу акцију!

🎉✨️Желимо вам срећне празнике и радујемо се даљој сарадњи и заједничким догађајима у наредној години!