Школску славу Светог Саву наша школа прославила је уз свечан и пригодан програм.

Окупљени гости, међу којима су били бивши и садашњи ђаци, чланови месне заједнице и
свештенства, присуствовали су приредби која је почела у 10 часова и 30 минута, након доласка из цркве.Како доликује слави, сви гости су присуствовали ломљењу славског колача и затим молитви.

Хор под руководством наставника музичке културе Дејана Јосповића отпевао је химну.
Потом су се представили ђаци прваци учитељице Катарине Тодорвоић, а затим другаци учитељице Раде Петровић.

Након друге песме хориста наступила је драмска секција комадом Косте Трфковића „Избирачица“ коју је припремала наставница српског језика Далиборка Божић.

Славље је затворио фолклорни ансамбл „Хајдук Станко“ сплетом игара.
Послужење је као и до сад било сервирано у порти цркве.

ИО Дуваниште
У нашем издвојеном одељењу у Дуваништу свечану приредбу са својим ученицима припремиле су учитељице Снежана Гвозденац и Љиљана Андрић, а свечани ручак мајке наших ученика. Хвала им!

ИО Слепчевић
Ученици из Слепчевића спремили су свечану приредбу са својим учетељицама Ј. Петровић, В.
Мијаиловић, Ј. Антонић и Ј. Савић. Велику захвалност дугујемо и родитељима наших ученика.

ИО Бела Река
Свечана приредба организована је и у издвојеном одељењу Бела Река. Приредбу су припремили ученици са својим учитељицама Н. Тадић, З. Стаменић, Б. Станковић и М. Рувидић.

Хвала свим нашим ученицима, родитељима и наставницима!