MTS донација за опремање информатичког кабинета

Школе су једне од ретких установа у Србији које успевају да у јеку пандемије остваре предвиђене планове.

Да би побољшала услове рада, ОШ „Војвода Степа“ из Липолиста, била је једна од многобројних школа у држави која се захваљујући предлогу ШУ Ваљево, нашла у МТС- овој наградној игри за опремање информатичких кабинета.

Уједињеним снагама ђака, родитеља, запослених и мештана, успели смо да се нађемо на листи награђених.

Информатичка настава је једно од главних интересовања ђака, а средства од скоро милион динара у потпуности су искоришћена у опремање информатичког кабинета који је украсио, олакшао и унапредио њихова овдашња и будућа знања.

Умогоме су савремена наставна средства отворила видике ученицима, а запосленима омогућила примену делотворнијих метода рада.

Захвални смо свима који су допринели да се осећамо достојанствено и равноправно у свету савремене наставе.

Колектив ОШ „Војвода Степа“