ИЗВЕШТАЈ О ПРОСЛАВИ ДАНА ШКОЛЕ

Дана 13. 03. 2017. у школи „Војвода Степа“ у Липолисту свечаном приредбом обележен је Дан школе.

Као и сваке године, ученици су са својим учитељима и наставницима за бројне госте приредили забаван и квалитетан програм.

У реализацији програма учествовали су хористи и хармоникаши предвођени наставником Дејаном Јосиповићем, ученици четвртог разреда који су, заједно са својом учитељицом Катарином Тодоровић, припремили драмски комад „Пепељуга“, по тексту Александра Поповића и ученици другог, трећег и шестог разреда који учествују у раду Драмске секције и који су извели део представе „Како су постале ружне речи“ Душка Радовића. Ова представа настала је као плод сарадње школе, наставнице Ане Живановић Вуковић и Шабачког позоришта, односно његовог глумца Слободана Петрановића. Својим извођењем ученици су, без сумње, заинтересовали публику, која је са великом пажњом и уживањем испратила читаву приредбу.